تبلیغات

کتاب النهضه الحسینیه و علم الامام اثر آیت الله صافی منتشر شد

کتاب النهضه الحسینیه و علم الامام علیه السلام تالیف آیت الله صافی گلپایگانی توسط عتبه مقدّسه حسینیه به زیور طبع آراسته شد.

به گزارش «شیعه نیوز»، کتاب النهضه الحسینیه و علم الامام علیه السلام تالیف مرجع عالیقدر آیت الله  صافی گلپایگانی توسط عتبه مقدّسه حسینیه به زیور طبع آراسته شد.

 همزمان با میلاد کریم اهل البیت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، مسئول و معاونان موسسه وارث الانبیاء تحت اشراف عتبه مقدّسه حسینیه، با حضور در بیت آیت الله صافی گلپایگانی، ضمن تبریک ایام با سعادت میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، چند نسخه از کتاب النهضه الحسینیه و علم الامام علیه السلام را تقدیم این مرجع تقلید شیعیان نمودند.

حجه الاسلام والمسلمین شیخ رافد التمیمی، ضمن ابلاغ سلام خالصانه تولیت عتبه حسینیه به ایشان، ترجمه و چاپ کتاب(شهید آگاه) را با عنوان النهضه الحسینیه و علم الامام علیه السلام باعث افتخار دست اندرکاران عتبه و موسسه وارث الانبیاء دانسته و این کتاب گرانسنگ را از کامل‌ترین کتب در این زمینه معرفی کرد.

او با توجه به چاپ و انتشار شبهات مربوط به نهضت کربلا به زبان عربی در برخی کشورها، خلا وجود کتابی جامع در این زمینه را یادآور شده و افزود: با تحقیقاتی که لجنه‌های علمی عتبه و موسسه انجام دادند، کتاب (شهید آگاه) را در پاسخ به شبهات از نظر علمی و قلم روان و رسا، از بهترین کتاب‌‌ها تشخیص داد و از حدود یک سال پیش توسط مترجمین متخصص، کار ترجمه این کتاب شروع شد.

مسئول موسسه وارث الانبیاء ادامه داد: الحمدلله پس از تلاش‌ها و همّت پژوهشگران این موسسه، مفتخر شدیم که در ماه مبارک رمضان و روز ولادت با سعادت کریم اهل البیت امام‌حسن مجتبی علیه‌السلام این کتاب ارزشمند را تقدیم محققان و پژوهشگران این عرصه نماییم.

در ادامه این دیدار، آیت الله صافی گلپایگانی با تقدیر و تشکّر از ایشان و همکارانشان بیان داشتند: بسیار مفتخرم که کتاب حقیر متبرّک به نام عتبه مبارکه و مقدسه حسینیه شد و این را توفیق بزرگی برای خودم می‌دانم.

ایشان در قسمت دیگری از بیانات خود فرمودند: امیدوارم اقدامات عتبه حسینیه و موسسه وارث الانبیاء در احیای امر اهل البیت علیهم السلام مرضیّ خاطر مبارک حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه الشریف باشد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار