تبلیغات

انصارالله به انجام عملیاتی

سخنگوی نیروهای مسلح یمن در صنعا ائتلاف متجاوز عربی را به انجام حملاتی "دردناکتر" تهدید کرد.

به گزارش ایسنا، شبکه المسیره به نقل از یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن وابسته به انصارالله اعلام کرد: هرگونه تنشی با عملیات خاص مواجه خواهد شد و ما قادر به هدف گرفتن نقاط و اهدافی جدید در قلب دشمن هستیم.

وی افزود، دشمن باید حساب‌ کار را داشته باشد که عملیات آینده "دردناکتر" خواهد بود.

یحیی سریع تاکید کرد: اکثر عملیاتی که انجام می‌شود در قلب دشمن خواهد بود.

این سخنگو خاطرنشان کرد: عملیات برای مدتی معین به عنوان پیام صلح متوقف شده اما تنش دشمن متوقف نشده است.

این اظهارات یحیی سریع در پی انتشار تصاویری از شبکه المسیره درباره عملیات هدف گیری فرودگاه ابوظبی با پهپاد بمب گذاری شده از نوع صماد ۳ در ۲۷ ژوئیه سال گذشته مطرح شد.

این تصاویر عملیات هدف گیری تاسیساتی در فرودگاه ابوظبی توسط یگان پهپادی انصارالله را نشان می‌داد.

گروه انصارالله ژوئیه گذشته هدف گرفتن فرودگاه ابوظبی امارات را با استفاده از پهپاد اعلام کرد. شبکه المسیره به نقل از سخنگوی این گروه در گزاش خود آورده است، پهپاد صماد ۳ حملاتی به فردوگاه بین‌المللی ابوظبی انجام داد.

رسانه‌های محلی به نقل از سخنگوی انصارالله که نامی از او نبردند، گزارش دادند، پهپاد مذکور مسافت ۱۵۰۰ کیلومتری را قبل از رسیدن به فرودگاه ابوظبی طی کرده بود.

این سخنگو افزود، مرحله آینده مرحله هدف گیری زیرساخت‌های دشمن است.(در اشاره به عربستان وامارات که در ائتلاف متجاوز عربی مشارکت دارند.)

هرچند امارات سال ۲۰۱۸ هرگونه حمله به فرودگاه ابوظبی را تکذیب کرد اما انصارالله اعلام کرد، در این حمله با پهپاد صماد ۳ فرودگاه ابوظبی و ایستگاه شماره یک مسافران هدف گرفته شد.

اما حساب توییتر فرودگاه ابوظبی مدعی شده بود، این حادثه در فرودگاه رخ داد اما علت آن یکی از خودروهای امدادرسان در نزدیکی سالن مسافران فرودگاه بود و هیچ تاثیری بر فعالیت فرودگاه نگذاشت.

این در حالی است که انصارالله اخیرا حملات پهپادی خود را علیه اهداف دشمن افزایش داده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار