تبلیغات

لغو برگزاری امتحانات داخلی دانش آموزان خوزستانی در 4 و 8 خردادماه

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی آموزش و پرورش خوزستان از لغو برگزاری امتحانات داخلی دانش آموزان استان در همه مقاطع تحصیلی به استناد تبصره ماده ۱۰۰ آیین نامه اجرایی مدارس، در روز شنبه ۴ و چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، روزبه باقرپور ظهر روز جمعه ۳ خردادماه با اعلام اینکه این تصمیم بنا به تقارن امتحانات روز شنبه و چهارشنبه با لیالی قدر طبق تقویم جدید در ماه مبارک رمضان بوجود آمده است، اظهار داشت: بر این اساس زمانبندی برگزاری امتحانات داخلی طبق برنامه های قبلی در تاریخ‌های ۴ و ۸ خرداد لغو شد‌ه، که پیش از این نیز با ارسال بخشنامه به کلیه مناطق اطلاع رسانی شد.

وی افزود: ضروری است مدیران مدارس به دانش آموزان مدارس و اولیای آنها اطلاع رسانی کنند و زمان برگزاری جدید امتحانات فوق را به آنها اعلام کنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار