تبلیغات

دیدار فرزندان جانباز با مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام

به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، جمعی از فرزندان جانباز با مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام: به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، جمعی از فرزندان جانباز با مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام دیدار کردند. در این دیدار، مهندس تقی‌پور مدیرعامل پتروشیمی ایلام ضمن تبریک ماه پرفضلیت رمضان و سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت:امنیت و آرامش امروز کشور مدیون و مرهون ایثارگری و از خودگذشتگی شهدا و ایثاگران است. وی ادامه داد:امروز فرزندان معزز شهدا و ایثارگران و جانبازان نیز در سنگر صنعت و تولید نقش مهم و ارزنده‌ای بر عهده دارند. مدیرعامل پتروشیمی ایلام آزادسازی خرمشهر را نقطه‌ی عطفی در تاریخ باشکوه دفاع مقدس برشمرد و افزود:همه‌ی ما در پیشگاه شهدا و فرزندان شهدا مسئول هستیم و تکریم خانواده‌های ایشان از وظایف مدیران و مسئولین است. در این دیدار صمیمی و گرم تعدادی از فرزندان جانباز نقطه‌نظرات خود را با مدیرعامل شرکت در میان گذاشتند و مهندس سلیمانی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران گزارش از اقدامات و خدمات ارائه شده به فرزندان شاهد و ایثارگر ارائه کرد.

دیدار فرزندان جانباز با مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام دیدار فرزندان جانباز با مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام دیدار فرزندان جانباز با مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار