تبلیغات

واکنش پلیس فتا به آگهی‌های مبتذل مدلینگ در دیوار

در همین رابطه سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: یکی از مواردی که توسط پلیس فتای مرکز یکی از استان‌های کشور بررسی شد و اخیرا به نتیجه رسید، پرونده‌ای بود که افراد در صفحات اینستاگرامی اقدام به اشاعه فحشا و فساد کرده بودند.

وی افزود: پس از بررسی‌هایی که انجام شد مشخص شد که افراد با رویکرد کلاهبرداری اقدام به ساخت صفحات جعلی و استفاده از تصاویر بدون پوشش و کم حجاب خانم‌های دیگری بدون اطلاع خودشان کرده‌اند تا بستری برای کلاهبرداری و هدایت کاربران به صفحات جعلی فیشینگ را فراهم کنند.

سرهنگ کاظمی تصریح کرد: بحث درج آگهی‌های نامتعارف و ضد فرهنگی اسلامی و ایرانی در سایت دیوار و یا هر سایت دیگری قابل بررسی و پیگیری‌های لازم از سوی مبادی قانونی کشور انجام می‌شود است.

بیشتر بخوانید: نبود نظارت کافی سایت «دیوار» را به محیطی برای اشاعه فحشا تبدیل کرده است

وی افزود: در بحث آگهی‌ها نمی‌توان این موضوع را عنوان کرد که آگهی‌هایی به نام مدلینگ در فضای مجازی در حال انتشار است، بلکه این بحث نیز وجود دارد که آگهی کنندگان صرفا به دنبال مقاصد کلاهبردارانه خود باشند.

ترویج فحشا و بی بندوباری به جای تبلیغ مدلینگ در دیوار/ واکنش پلیس فتا به آگهی‌های مبتذل مدلینگ سایت‌ها

رئیس پلیس فتا پایتخت خاطرنشان کرد: تمامی این موارد بایستی پیگیری شود و در صورتی که ماموران پلیس فتا به موارد مشابه برخوردند، قطعا در چارچوب قانون برخورد‌های قاطع اعمال خواهد شد، لذا از شهروندان درخواست داریم تا با مشاهده اینگونه موارد، مراتب را به پلیس فتا گزارش دهند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار