تبلیغات

پس از «بازی تاج و تخت»، «چرنوبیل» HBO را در صدر نگه داشت

در حالی که همه به دنبال اعتراض و تغییر در سریال بازی تاج و تخت هستند، سریال جدید شرکت اچ بی او (HBO) به نام «چرنوبیل» به دنبال انتشار قسمت سوم، توانست در صدر رتبه‌بندی بهترین سریال‌های محبوب از نگاه مردم در سایت ای ام دی بی (IMDb) قرار بگیرد و سریال‌های محبوبی از جمله «افسار گسیخته» با بازی برایان کرانستون و «بازی تاج و تخت» را پشت سر بگذارد.

در کمتر از سه هفته این سریال با امتیاز ۹.۷ از ۱۰ که از میانگین امتیازات ۵۷ هزار کاربر دریافت کرد، به محبوب‌ترین سریال تاریخ تبدیل شد. البته ممکن است این امتیاز تا انتشار آخرین قسمت سریال دستخوش تغییراتی شود و به رتبه‌های پایین‌تر سقوط کند.

این سریال پنج قسمتی که در ژانر درام تاریخی است و تا کنون سه قسمت آن منتشر شده، داستان واقعی فاجعه انفجار هسته‌ای چرنوبیل که در سال ۱۹۸۶ در زمان جمهوری شوروی و در کشور اوکراین اتفاق افتاده است را روایت می‌کند. این فاجعه، بزرگترین حادثه نیروگاه هسته‌ای در تاریخ محسوب می‌شود. جَرد هریس، استلان اسکارشگورد، امیلی واتسون و جسی باکلی از بازیگران اصلی «چرنوبیل» محسوب می‌شوند.

پیش از این سریال «افسار گسیخته» با ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار رای امتیاز ۹.۵ و «بازی تاج و تخت» نیز با ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار رای امتیاز ۹.۴ را به دست آورده بودند.

۲۵۸۲۵۸

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار