تبلیغات

مرگ ناگهانی پدر عروس در مراسم عروسی دخترش +فیلم

مرگ دردناک پدر عروس حین مراسم عروسی! + فیلم/// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دختر نگون بخت هندوستانی هرگز تصور نمی‌کرد که بهترین شب زندگی‌اش به بدترین کابوس زندگی‌اش تبدیل شود. در حالی که او به همراه داماد و مهمانان سرگرم برگزاری مراسم عروسی خود بود، اتفاقی غیرمنتظره همه را شوکه کرد.

"پی ویشوپراساد" ۵۵ ساله، پدر عروس که در حال اجرای یک آهنگ هندوستانی برای دخترش و داماد بود ناگهان بر روی استیج دچار ایست قلبی شد و جانش را از دست داد.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده و تبدیل به ویدئویی داغ شده است، لحظه وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو ویشوپراساد که در وسط استیج در حال خواندن یک آهنگ با همراهی گروه موزیک است، دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان او تعادل خود را از دست داده و در سمت چپ استیج روی زمین می‌افتد. این حادثه در مقابل چشمان وحشت‌زده مهمانان حاضر در جشن عروسی رخ داد.

ویشوپراساد که یک مامور پلیس محلی بود بلافاصله به یک بیمارستان محلی منتقل شد، اما پزشکان نتوانستند جان او را نجات دهند. در لحظه وقوع این حادثه تلخ، عروس و داماد حضور نداشتند و به همراه گروهی از مهمانان به خانه داماد رفته بودند. اعضای فامیل عروس و داماد تصمیم گرفتند که عروس را از انتقال پدرش به بیمارستان و مرگ او مطلع نکنند تا مراسم عروسی نیمه‌کاره تمام نشود. آن‌ها روز دوشنبه عروس را در جریان مرگ پدرش قرار دادند. این اتفاق در حالی برای این مامور پلیس هندوستانی رخ داد که تنها ۱ سال به بازنشستگی او باقی مانده بود.

گفتنی است؛ این اتفاق تلخ در ساعت ۹.۳۰ دقیقه شنبه شب در منطه " کولام" هندوستان رخ داد.

انتهای پیام/

حادثه غیرمنتظره در جشن عروسی مهمانان را شوکه کرد!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار