تبلیغات

چینش دوربین چهارگانه گلکسی نوت ۱۰ شاید شبیه هواوی پی ۳۰ پرو باشد

دو ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم گلکسی نوت ۱۰ با دوربین اصلی چهارگانه و دوربین سلفی تکی ارایه می شود. به تازگی برخی منابع نزدیک به سامسونگ فاش کرده‌اند که این شرکت کره‌ای از چینش عمودی شکل دوربین در قاب پشتی گلکسی نوت ۱۰ استفاده خواهد کرد. در حقیقت احتمالا چینش دوربین چهارگانه گلکسی نوت ۱۰ شاید شبیه هواوی پی ۳۰ پرو باشد، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

با نزدیک شدن به تاریخ معرفی پرچم‌دار جدید سری گلکسی نوت سامسونگ، شاهد افزایش شایعات پیرامون ویژگی‌های ظاهری و سخت افزاری آن هستیم. در همین راستا نیز امروز شاهد تصویری رندر شده از این محصول هستیم که چینش عمودی شکل دوربین گلکسی نوت ۱۰ را فاش می‌کند.

هرچند سامسونگ طی سال‌های تقریباً از یک نوع دوربین و سیستم در گوشی‌های سری گلکسی اس و نوت استفاده، با این حال احتمال دارد این رویه برای گلکسی نوت ۱۰ تغییر پیدا کند.

بدیهی است با افزایش تعداد دوربین و سنسورهای مختلف در قاب پشتی، معضل شکل دهی و چینش مورد قبول عموم کاربران رخ دهد. به عنوان مثال چندی تصاویر رندر شده منتسب به آیفون ۱۱ با دوربین سه گانه منتشر شد که به شکل غیر مرسومی در قاب پشتی آن تعبیه شده بود. البته آن‌طور که به نظر می‌رسد سامسونگ بر این مشکل غلبه کرده و دوربین گلکسی نوت ۱۰ را همانند تصویر فوق در قاب پشتی این محصول جای داده است.

در نظر داشته باشید که این اطلاعات هنوز توسط هیچ منبع معتبری تایید یا رد نشده است، با این حال در صورت به حقیقت پیوست آن‌ها شاهد تغییر سیستم چینش دوربین افقی شکل استفاده شده در گلکسی اس 10 مدل 5G به شکل عمودی و دو ردیف در Note10 خواهیم بود.

جزئیات دوربین گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ

همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می‌شود، سه دوربین اصلی، فوق عریض و تله در سمت چپ و سنسورهای سنجش عمق و دوربین ToF و flood illuminator در سمت راست به همراه فلش قرار گرفته‌اند. هنوز هیچ اطلاع دقیقی از شیوه عملکرد سنسور flood illuminator در دست نیست، با این حال برخی منابع از آن به عنوان نسل جدید سنسور مادون قرمز یاد می‌کنند.

همان‌طور که گفته شد این طرح هنوز تایید نشده و احتمالا تغییر مکان قرار گیری سنسورها و یا ادغام دو محفظه قرار گیری آن‌ها وجود دارد. درنهایت این تصویر فاش می‌کند که همچون گلکسی اس 10 نسخه 5G، سامسونگ در پرچم‌دار جدید سری نوت نیز سنسور تشخیص ضربان قلب را حذف کرده است.

نظر شما درباره این طراحی چیست؟ فکر می کنید سامسونگ چنین طراحی را که شبیه به هواوی پی ۳۰ پرو باشد، انتخاب می کند؟

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار