تبلیغات

استفاده ۴۱۰۰۰۰ نفر از متروی تهران در روز جهانی قدس

استفاده ۴۱ هزار نفر از متروی تهران در روز جهانی قدسبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در روز جمعه دهم خرداد ۹۸ همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس در تمامی خطوط یک، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت متروی تهران و حومه به صورت رایگان خدمات رسانی کرد.

مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری مترو اعلام کرد: با اشاره به حضور باشکوه مردم شریف و روزه دار تهرانی در روز جهانی قدس؛ متروی تهران از ابتدای صبح امروز با آمادگی کامل و با تلاش پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در بخش‌های مختلف، تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شرکت کنندگان روز جهانی قدس به کار گرفته و طبق آمار به دست آمده از ابتدای سرویس دهی تا پایان مراسم، ۴۱۰۰۰۰ نفر از متروی تهران به صورت رایگان استفاده کردند.

به منظور جا به جایی بهتر مسافران فاصله حرکت قطار‌های مترو به خصوص در خط ۴ مترو که ایستگاه‌های آن در مسیر راهپیمایی قرار داشتند، کاهش یافت. شرکت بهره برداری متروی تهران همواره آمادگی کامل برای سرویس دهی مناسب به شهروندان گرامی در تمامی مراسم‌های ملی و مذهبی را دارد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار