تبلیغات

تک تک بازیکنان برای موفقیت تیم ملی می‌جنگند

به گزارش افکارنیوز،

علی اصغر مجرد ملی‌پوش والیبال ایران پس از نقش آفرینی مثبت در پیروزی 3 بر صفر تیم ملی برابر چین اظهار کرد: خدا را شکر بازی خوبی بود. چین هم تیم خیلی خوبی است و به ویژه در این یکی دو سال که لوزانو با آن‌ها کرده، خیلی پیشرفت کرده اند. آن‌ها یکی از حریفان اصلی ما در آسیا هستند. قطعا پیروزی بر میزبان هفته‌ی نخست لیگ ملت‌ها برای ما با ارزش بود.

وی افزود: شرایط تیمی ما هم در دومین مسابقه خیلی خوب بود و می‌توانم بگویم جو بازی امروز ما نسبت به دیروز که با ایتالیا دیدار داشتیم، بهتر بود. تک تک بازیکنان تلاش خود را کردند تا موفق شوند و این برد، نتیجه‌ی کار تیمی و یکدلی همه اعضای تیم بود. ما از دیروز و بازی برابر ایتالیا، صد در صد بهتر بودیم و خدا را شکر روز به روز شرایط تیم بهتر می‌شود.

ملی‌پوش والیبال ایران یادآور شد: من سال قبل یک بازی مقابل امریکا داشتم و حالا در دومین بازی ملی خودم به میدان رفتم و مطمئنا تلاش می‌کنم هر روز بهتر شوم.

مجرد درباره بازی آخر ایران در هفته نخست مقابل آلمان نیز گفت: آلمان تیم خیلی خوبی است و بازی اول را هم مقابل چین پیروز شده است. قطعا همه با نهایت توان آماده هستیم تا بهترین عملکرد را برابر این تیم داشته باشیم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار