تبلیغات

درخواست رئیس شورای شهر تهران از حناچی برای پیگیری مشکلات کارکنان مترو/ اختلال در سیستم حمل و نقل مترو موجب ناامنی در پایتخت می‌شود

رئیس شورای شهر تهران گفت: اختلال در ناوگان حمل و نقل عمومی که روزانه دو میلیون نفر را جابجا می‌کند، موجب به وجود آمدن ناامنی در پایتخت خواهد شد.

اختلال در سیستم حمل و نقل مترو موجب ناامنی در پایتخت می‌شودبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای  شهر تهران در یکصد و چهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران که امروز (یکشنبه دوازدهم خرداد ماه) برگزار شد، اظهار کرد: هفته گذشته  شاهد ناآرامی و تحسن تعدادی از کارکنان شرکت مترو در مقابل ساختمان شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه بودیم.

وی افزود: از چند ماه گذشته زمزمه‌هایی به گوش می‌رسید که تعدادی از کارکنان مترو نسبت به برخی از تصمیمات اعتراض دارند و می‌خواهند اعتراض خود را به گوش مسئولان و تصمیم‌گیران مترو برسانند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: یکی از  مهمترین دلایل این اعتراض احتمال ایجاد تغییرات ساختاری و شرکتی شدن کارکنان مترو تهران بود که نتایج حاصل از پیگیری‌های شورای شهر تهران و شهرداری و شرکت مترو نشان می‌دهد که هیچ تصمیمی مبنی بر ساختاری و شرکتی شدن پرسنل مترو در دست اقدام نبوده است.

هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: نقش فضای مجازی و رسانه‌های بیگانه را نمی‌توان در این اعتراض نادیده گرفت، زیرا یکی از دلایل دامن زدن به این حواشی رسانه‌های بیگانه و فضای مجازی بود که باعث ایجاد این اعتراض و تحریک نیروهای خدوم مترو شد.

وی افزود: لازم است بگویم بنده و اعضای شورای شهر تهران نه تنها در انتصابات معاونت حمل و نقل دخالت نداشتیم، بلکه از آن‌ها خواستیم که بر نوع انتصابات نظارت و مدیریت شود.

هاشمی رفسنجانی ادامه داد: از شهردار تهران می‌خواهم اتفاقات هفته گذشته را پیگیری و نتیجه را به شورای شهر تهران گزارش کند تا مشخص  شود اتفاقات صورت گرفته از چه منبعی هدایت شده است، زیرا اعتقاد داریم اختلال در ناوگان حمل و نقل عمومی که روزانه دو میلیون نفر را جابجا می‌کند، موجب به وجود آمدن نا امنی در پایتخت خواهد شد.

وی افزود: در این شرایط  حساس که کشور با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند، می‌دانیم اختلال در حمل و نقل عمومی ضربه‌ای سنگین به امنیت پایتخت وارد می‌کند و از نیروهای زحمتکش مترو تهران می‌خواهم حقوق خود را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند و از همسو شدن با دشمن در اعتراض‌ها و تحسن‌ها جلوگیری کنند، زیرا می‌دانیم هرگونه اخلال در خدمت رسانی به مردم مورد استفاده بیگانگان قرار می‌گیرد و در نهایت  نارضایتی های به وجود آمده موجب تنزل جایگاه  مترو تهران می‌شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار