تبلیغات

کشته‌شدن دو شکارچی متخلف در جریان تعقیب و گریز با محیط‌بانان

کشته‌شدن دو شکارچی متخلف در جریان تعقیب و گریز با محیط‌بانانبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ جمشید محبت‌خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست از کشته شدن دو متخلف در جریان یک درگیری در پارک ملی خبر بافق خبر داد.

وی با بیان اینکه نیمه شب گذشته محیط‌بانان متوجه پروژکتور‌کشی چند متخلف در پارک ملی خبر در بافق کرمان شدند گفت: این متخلفان که با یک دستگاه موتورسیکلت و سمند به صورت غیرقانونی در این منطقه وارد شده‌بودند که با مشاهده محیط‌بانان متواری شدند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست اظهار داشت: در جریان تعقیب و گریز این متخلفان به سمت خودروی محیطبانی که ۴ محیط‌بان سرنشین داشته شلیک کردند و محیط‌بان راننده و یکی از سرنشنینان زخمی شدند.

وی در ادامه گفت: موتورسیکلت این متخلفان هم در شرایطی که در حال متواری شدن از منطقه بود، واژگون شده و راکب موتور و سرنشین پرتاب و به شدت زخمی می‌شوند.

محبت خانی افزود: این دو متخلف به مراکز درمانی منتقل شدند، اما به علت جراحات وارده هر دو جان باختند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست از ضبط یک قبضه اسلحه از این متخلفان خبر داد و گفت: یکی از دو محیط‌بان از ناحیه صورت زخمی و دیگر محیطبان زخمی شده از ناحیه بازو زخمی شده است.

وی افزود: شرایط عمومی محیط‌بانی که از ناحیه صورت مورد اثابت گلوله‌های ساچمه‌ای قرار گرفته مناسب نیست.

منبع: فارس

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار