تبلیغات

تبریک رهبر انصارالله به مناسبت حلول عید فطر

خبرگزاری فارس: سید «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن سه‌شنبه شب در پیامی به مناسب فرا رسیدن عید سعید فطر، این عید را به یمنی‌ها و امت اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

رهبر جنبش انصارالله در ادامه به مسایل داخلی کشورش پرداخت و گفت: « برای حل مشکلات و درگیری‌های قبیله‌ای باید با تکیه بر تقوای الهی و هشیاری در برابر توطئه دشمنان وارد عمل شویم».

سید عبدالملک الحوثی تاکید کرد که ملت یمن با خطرناک ترین نوع استعمار و دشمنی در طول تاریخ مواجه است؛ ملتی که همواره در برابر تجاوزات جنایت‌آمیز آمریکایی سعودی ایستاده است.

در ادامه پیام رهبر انصارالله آمده که یمنی‌ها با مقاومت در برابر متجاوزان، ‌اجازه اشغالگری و شکست و بردگی ملت را نخواهند داد و نمی‌گذارند استعمارگران با ارتکاب بدترین نوع جنایات دریمن و کشتار مردم این کشور، به اهداف خود برسند.

وی از مردم این کشور خواست تا با صبر و عزام و اراده قوی، خطرات پیش روی را دفع و اشغالگران را از همه مناطق این سرزمین بیرون کنند.

رهبر انقلاب یمن افزود: «ملت یمن که امروز از آزادی، استقلال و شرافت کشورشان دفاع می‌کنند، به این نتیجه رسیده است که اگر به وظایف خود در برابر دشمنان عمل کنند، پیروز میدان خواهد بود».

اکنون پنج سال و اندی است که وارد جنگ فرسایشی با متجاوزان عضو ائتلاف سعودی شده؛ جنگی که تاکنون هزاران کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

مسلمانان جهان اسلام پس از یک ماه روزه داری و عبادت هم اکنون فرارسیدن عید سعید فطر را جشن می‌گیرند، این عید در برخی کشورها روز سه‌شنبه و در برخی دیگر از کشورهای مسلمان فردا چهارشنبه اعلام شده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار