تبلیغات

کاپیتان استقلال خداحافظی کرد و رفت + نامه

پژمان منتظری به دلیل آنچه عدم دریافت پیشنهاد برای تمدید قرارداد می خواند تصمیم گرفت از حضور در این تیم انصراف داده و با استقلال خداحافظی کند.

به گزارش شفاف، پژمان منتظری در نیم فصل اول لیگ هجدهم با مصدومیتی نسبتا طولانی روبرو شد تا جایی که حضورش در جام ملت‌های آسیا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت، اما او در نهایت به این رقابت‌ها رسید تا بتواند احتمالا در آخرین تورنمنت رسمی خود در رده ملی حضور داشته باشد.

منتظری، اما در بازگشت از جام ملت‌های آسیا به یکی از آماده‌ترین بازیکنان استقلال تبدیل شد و شرایط برای او طوری رقم خورد که تقریبا در تمام بازی‌ها در ترکیب ثابت استقلال به میدان رفت و در بازی‌هایی که مهدی رحمتی در ترکیب استقلال حضور نداشت این فرصت را پیدا کرد تا بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو ببندد. اما در هفته‌های پایانی لیگ برتر بود که منتظری مصاحبه‌های تندی علیه دست‌های پشت پرده در استقلال انجام داد و بدون اینکه به نامی اشاره کند مدعی شد که عده‌ای هستند که اجازه نمی‌دهند این تیم نتیجه بگیرد.

Image result for ‫پژمان منتظری + بازوبند کاپیتانی‬‎

مدافع با تجربه استقلال امروز در فاصله دو هفته بعد از پایان لیگ برتر با انتشار پستی مدعی شد که از باشگاه استقلال پیشنهادی برای تمدید قرارداد دریافت نکرده است و با این شرایط ادامه همکاری اش با این باشگاه مقدور نیست. او در این پست اینستاگرامی مدعی شده است که باشگاه استقلال از دو هفته قبل مذاکره با بازیکنانی که قرارداد ندارند را آغاز کرده است، ولی مدیران باشگاه در این مدت حتی یک پیام هم به او نداده اند و این موضوعی است که کاپیتان سوم فصل گذشته استقلال را حسابی دلخور کرده است.

حالا باید منتظر واکنش مدیران استقلال در قبال خداحافظی اینستاگرامی منتظری از استقلال ماند و دید آیا آن‌ها تلاش می‌کنند کاپیتان تیم خود را از تصمیمش منصرف کنند یا این بازیکن ترجیح می‌دهد سال‌های آخرش فوتبالش را در تیم دیگری ادامه بدهد. استقلال در روز‌های گذشته پیشنهاد رسمی خود را به وریا غفوری و علی کریمی برای تمدید قرارداد ارائه کرده و با سایر بازیکنان این تیم هم که قرارداد ندارند در سکوت مذاکراتی انجام داده است.

خداحافظی پژمان منتظری از استقلال

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار