تبلیغات

مدل تیم‌بندی راه دور قلعه‌نویی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر قلعه نویی تور اروپاست و بعد از سفر به اسکاتلند به بلژیک رفته است. او امسال استراتژی برانکو را برای تیمش در نظر دارد. قلعه نویی بیس تیمش را می خواهد نگه دارد و باقی خریدهایش در نهایت۱۵ نفر می شوند. 

او با خرید محمدرضا میرحسینی تاکیدش به بازی فانتزی در فصل جدید را نشان داد. شاید تنها جایی که قلعه نویی از برنامه اش خارج شده باشد، جایی است که دستیارانش نتوانستند سیاوش یزدانی را نگه دارند. او امسال روی سه دفاع وسط بسته بود. اینکه زوج یزدانی ، پورقاز بمانند و مهدی نژاد هم کمک شان باشد.

قلعه نویی دیروز درمصاحبه ای از شرایط تیمش درحالی که دور از آنهاست ابراز رضایت کرده بود. امیر در سفر فرنگش برنامه اردوی بلژیک را برای دو سه هفته آینده تیمش نهایی کرده و سپاهان امسال جای ترکیه به بلژیک می رود.

255 41

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار