تبلیغات

دعوت سهامداران دو شرکت بورسی به سه مجمع عمومی

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سهامداران شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک جهت تصمیم گیری در خصوص استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره به مجمع دعوت شدند.

سهامداران "دبالک" می‌توانند جهت شرکت در مجمع عمومی این شرکت با دستور جلسه فوق و دستور جلسه افزایش سرمایه که در ساعات ۹ و ۱۰ روز پنجشنبه، ۱۳ تیر ماه سال جاری در محل تهران خیابان جمهوری اسلامی، تقاطع پل حافظ، بازار چارسو، طبقه ۷، سالن شماره یک برگزار می‌شود، گرد هم آیند.

دعوت سهامداران "سخوز" جهت تصیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

سهامداران شرکت سیمان خوزستان نیز جهت گیری در خصوص افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق العاده دعوت شدند.

سهامداران "سخوز" می‌توانند جهت شرکت در این مجمع که در ساعت ۱۵ روز یکشنبه، ۱۶ تیر ماه سال جاری در محل سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، پائین‌‎تر از پارک وی برگزار می‌شود، گرد هم آیند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار