تبلیغات

مروری بر فروش محصولات و درآ

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سایپا آذین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۹۴ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال درآمد داشته است.

"خاذین" براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۶۰۸ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، کاهش ۲۷ درصدی را نشان می‌دهد.

کسب درآمد ۴ هزار میلیاردی"اخابر" طی خرداد ماه

شرکت مخابرات ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۴ هزار و ۴۳۶ میلیارد ریال درآمد داشته است.

"اخابر" براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۱۴ هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از رشد ۶ درصدی دارد.

درآمد ۳ ماهه "خکاوه" کاهشی بود

شرکت سایپا دیزل در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۵ میلیارد و ۹۶۱ میلیون ریال درآمد داشته است.

"خکاوه" براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۹۵۹ میلیارد و ۹۸۲ میلیون ریال درامد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افت ۴۶ درصدی را نشان می‌دهد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار