تبلیغات

درخواست رئیس شورای شهر تهران از دستگاه قضایی کشور/ حقوق مردم با جدیت پیگیری شود

درخواست رئیس شورای شهر تهران از دستگاه قضایی کشور/ حقوق مردم با جدیت پیگیری شودبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر تهران که امروز (سه‌شنبه چهارم تیرماه) برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و بزرگداشت هفته قوه قضاییه اظهار کرد: حادثه انفجار حزب جمهوری اسلامی موجب از دست دادن شهید بهشتی و تعدادی از یاران وی شد که نماد عدالت بودند و این ضربه‌ای بود که از جانب نفاق به انقلاب اسلامی زده شد.

وی افزود: آشنایی شهید بهشتی با سیاست کشور‌های جهان و جوهره مدیریت وی موجب شد که در زمان کوتاه پس از پیروزی انقلاب اسلامی کار تدوین قانون اساسی جمهوری اسلامی انجام شود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: امروز مشاهده می‌کنیم در کشور‌هایی که انقلاب به وقوع پیوسته است، به دلیل نبود جوهره مدیریت مسئولان آن‌ها هنوز نتوانستند قانونی یکپارچه برای کشور خود تدوین کنند.

هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: تلفات و جان باختگان بهار عربی که سال گذشته در خاورمیانه اتفاق افتاد، به وضوح ثابت کرد که مدیران و مسئولان جمهوری اسلامی که در رأس آن‌ها امام خمینی (ره) حضور داشت چگونه توانستند با کم‌ترین تلفات انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند.

وی افزود: امید است در این هفته که به نام قوه قضاییه نامگذاری شده است، این دستگاه اهتمام بیشتری نسبت به احقاق حقوق مردم از خود نشان دهد تا بتواند کام مردم را شیرین کند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار