تبلیغات

تبریک آزیتا موگویی به حامد بهداد

۸۷۸۳۴۱

۱۲۴۱ بازدید

کارگردان «ایده اصلی» با انتشار خاطره‌ای از حامد بهداد جایزه‌ای که او برای بازی در «قصر شیرین» دریافت کرده را تبریک گفت.

خبرآنلاین: حامد بهداد موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره بین‌المللی شانگهای شد. او در حال بازی در سریال «دل» بود و برای همین امکان حضور در این جشنواره را نداشت برای دریافت جایزه‌اش را نداشت.

آزیتا موگویی به همین دلیل خاطره‌ای منتشر کرده از یکی دیگر از جوایز بین‌المللی که حامد بهداد دریافت کرده و اتفاقا برای دریافت آن جایزه هم در آن جشنواره بین‌المللی حضور نداشته. موگویی نوشت: «سال دوهزار و نه میلادی، در فستیوال ابوظبی قرار بود حامد برای فیلم «گربه‌های ایرانی» جایزه بگیره، ما اون ایام سر فیلمبرداری فیلم «آدمکش» بودیم و روزهای آخر فیلمبرداری بود. حامد گفت من باید برم، منم گفتم نمیشه گفت چرا؟ گفتم برای اینکه فیلمبرداری تعطیل میشه.

گفت یک کاری بکن. گفتم هیچ کاری نمیتونم بکنم. موند و نرفت ولی با حال بد و اوقات تلخ "" که البته خیلی برای بازیش در اون سکانسها مفید بود "" جایزه اش رو هم نمیدونم کی به نمایندگی ازش گرفت. ده سال گذشت و حالا دوباره حامد سر فیلمبرداری بود و باز نتونست بره جایزه‌اشو بگیره .نکته جالب اینه که بعد از ده سال به من میگه کلا همش تقصیر توئه ....حامده دیگه، بازیگر شهودی سرکش. جایزه مبارکت باشه.»

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار