تبلیغات

درخواست عضو شورای شهر تهران از زنان و جوانان برای حضور در انتخابات شورایاری‌ها

کاظمی / افراد غیر محلی برای انتخابات شورایاری‌ها قادر به ثبت‌نام در محلات دیگر نیستند / زنان در انتخابات شورایاری حضور یابند.به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید آرش حسینی میلانی نائب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر تهران که امروز (سه‌شنبه چهارم تیرماه) برگزار شد، با اشاره به اینکه از روز گذشته فرآیند ثبت‌نام انتخابات شورایاری‌ها به صورت کاملا الکترونیک آغاز شده است، اظهار کرد: در ادوار گذشته موضوع غیرممکن بودن ثبت‌نام افراد غیر محلی در انتخابات شورایاری‌ها در سایر محلات همیشه مطرح بود و اکنون نیز با الکترونیکی شدن فرآیند انتخابات شورایاری‌ها این مشکل حل شده و دیگر جای نگرانی برای شهروندان نیست.

نائب رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها با اشاره به طراحی نقشه‌ای خاص برای تعیین محل سکونت و محل کار ثبت‌نام کنندگان گفت: در این نقشه‌ها افراد نمی‌توانند در محله‌های مختلف ثبت‌نام کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می‌دهند، افزود: شاهد بودیم که تنها ۱۱ درصد از شورایاران را زنان شکل دادند، بر همین اساس از زنان و جوانان برای نامزدی در انتخابات شورایاری‌ها دعوت می‌کنم.

انتهای پیام /

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار