تبلیغات

حباب سکه بدون تغییر ماند/افزایش نامحسوس قیمت سکه

در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

روز/ اونس جهانی امروز به ۱۴۳۰ دلار رسیده است/ حباب سکه بدون تغییر ماندعبادالله محمدولی، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: امروز قیمت اونس جهانی با افزایش ۲۵ دلاری نسبت به روز گذشته  به ۱۴۳۰ دلار رسیده است.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان گفت: نسبت به روز گذشته هر مثقال طلا ۳ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نزدیک یک هزار تومان افزایش قیمت داشته اند.

بیشتر بخوانید: حباب سکه به ۳۱۰ هزار تومان رسید 

محمدولی با اشاره به اینکه سکه نسبت به روز گذشته ۱۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است تصریح کرد: امروز حباب سکه تغییری نکرده است.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان از پیش بینی بازار طلا و سکه تا پایان هفته خبر داد و افزود: امیدواریم که روند بازار متعادل شود.

محمدولی از مردم درخواست کرد که زمانی که بازار متعادل است به خرید طلا و سکه اقدام کنند.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان بیان کرد: مردم برای اطلاع صحیح از قیمت ها به سایت‌ها و رسانه‌های رسمی مراجعه کنند.

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین امروز هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۴۳۱ دلار رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۳۹ هزار و ۷۶۹ تومان داد و ستد شد.

انتهای پیام/

قیمت اونس جهانی با افزایش ۲۵ دلاری  به ۱۴۳۰ دلار رسید

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار