تبلیغات

هنیه: کاملا واضح می گوییم فلسطین فروشی نیست

به گزارش افکارنیوز،

اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: کاملا واضح می‌گوییم که فلسطین فروشی نیست و معامله‌ها و کنفرانس‌هایی را که برای تثبیت اشغالگران در سرزمین ما برگزار می‌شود، رد می‌کنیم.

اخبار بین الملل_ هنیه گفت: مسئله فلسطین در معرض تهدید استراتژیک بی سابقه‌ای قرار گرفته است. ملت فلسطین به هیچ کسی اجازه امتیاز دادن یا سازش را نداده است. قدس و سراسر سرزمین فلسطین برای ماست.

رئیس دفتر سیاسی حماس خاطرنشان کرد: ملت فلسطین در حال حاضر همزمان با نشست بحرین انتفاضه‌ای سیاسی را آغاز کرده است و مورد حمایت نیرو‌های مقاومتی قرار دارد که دستانشان روی ماشه است. کنفرانس بحرین کنفرانسی سیاسی با پوشش اقتصادی و وسوسه‌های مالی است که هدف از آن ادغام دشمن اسرائیلی در اطراف عربی و از بین بردن مسئله فلسطین است.

رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: تشکیل دولت وحدت ملی را برای اداره امور ملت فلسطین در کرانه باختری و نوار غزه و همه نقاط خواستاریم. ما برای دیدار با ابومازن (محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین) در غزه یا قاهره آمادگی داریم.

هنیه گفت: تقویت روابط و همکاری با کشور‌های عربی و اسلامی به ویژه لبنان را خواستاریم.

در همین حال، مردم شماری از کشور‌های جهان در اعتراض به کنفرانس بحرین که به دعوت آمریکا برگزار شده است و برای اعلام مخالفت با توطئه جدید آمریکا و صهیونیسم موسوم به معامله قرن تظاهرات کردند.

شبکه تلویزیونی الجزیره همزمان با اعلام این خبر، تصاویری از تظاهرات در شهر‌های مختلف از جمله بیت لحم و الخلیل در کرانه باختری، بیروت پایتخت لبنان و لاهه هلند پخش کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار