تبلیغات

حمایت خانم بازیگر از کوین اسپیسی

۸۷۸۵۵۳

۲۲۱۵ بازدید

جودی دنچ با اشاره به ماجرای قتل کاراواجو اعلام کرد: درگیر شدن کوین اسپیسی در پرونده‌های رسوایی اخلاقی نمی‌تواند باعث چشم‌پوشی نسبت به هنر او شود.

ایران آرت: جودی دنچ بازیگر ۸۴ ساله بریتانیایی با اینکه رفتارهای غیراخلاقی اسپیسی و واینستین را بارها محکوم کرده اما معتقد است چنین بحران‌هایی نباید خدمات این چهره‌ها را به دنیای سینما به دست فراموشی بسپرد. دنچ به برنامه رادیو تایمز گفت: "من نمی‌خواهم پرونده سوءاستفاده اخلاقی کوین و هاروی را ببندم. فقط می‌گویم نمی‌توان و نباید از کنار کارهای آنها ساده گذشت؛ به ویژه نقش‌هایی که اسپیسی ایفا و فیلم‌هایی که واینستین تولید کرده است."

به گزارش همشهری آنلاین، نام دو چهره سرشناس و برنده اسکار هالیوود در سال‌های اخیر بیش از فیلم و سینما در پرونده فساد اخلاقی مطرح بوده است. اسپیسی سال گذشته متهم شد حدود ۳۰ سال پیش در ۲۶ سالگی با هدف تعرض به یک بازیگر نوجوان او را به آپارتمان خود دعوت کرده است. واینستین هم جزو نخستین کسانی بود که پایش به ماجراهای غیراخلاقی باز شد و ده‌ها زن فعال در صنعت سینما این تهیه‌کننده سرشناس و پرنفوذ را به سوءاستفاده از خود متهم کردند.

حمایت خانم بازیگر از کوین اسپیسی

با این حال، بانو جودی دنچ معتقد است نمی‌توان استعداد یک نفر را نادیده گرفت. او در این باره به رادیو تایمز گفت: "میکل‌آنجلو کاراواجو یک قاتل بود اما آیا کسی هست که نخواهد نقاشی‌های او را ببیند؟" این ستاره بریتانیایی در این گفتگو به بخش‌هایی از زندگی شخصی خود هم اشاره کرده است؛ از جمله اینکه دیگر نمی‌تواند فیلمنامه‌ها را بخواند و تصمیم گرفته است رانندگی کردن را برای همیشه کنار بگذارد.

دنچ تا امروز هفت بار نامزد دریافت جایزه اسکار در رشته‌های بهترین بازیگر و بهترین بازیگر مکمل شده و یک بار برای "شکسپیر عاشق" این جایزه را از آن خود کرده است. از دیگر فیلم‌های نامزد اسکار او می‌توان به "خانم براون"، "شکلات"، "آیریس"، "خانم هندرسن تقدیم می‌کند"، "یادداشت‌هایی بر یک رسوایی" و "فیلومنا" اشاره کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار