تبلیغات

نجات معجزه‌آسای راننده چینی از ارتفاع ۱۵۰ متری +فیلم

نجات معجزه آسای راننده چینی از ارتفاع 150 متری+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، گروه امداد در چین توانست راننده‌ای را که به دره ۱۵۰ متری سقوط کرده بود، بیرون بیاورد. بنابراین گزارش راننده خودرو به دلیل سرگیجه و حالت تهوع کنترل خودرو را از دست داد و باعث شد از دره‌ای به عمق ۱۵۰ متر سقوط کند.

نکته جالب اینجاست که سقوط در چنین عمقی مرگ حتمی را در پیش دارد اما در کمال تعجب و به طور ناباورانه و معجزه‌آسایی او زنده ماند. این مرد در مسیر کوهستانی در استان سیچوآن رانندگی می‌کرد که به دلیل احساس ناخوشایند و سرگیجه کنترل خودرو را از دست داد و به دره پرت شد و بر روی سنگ‌ها سقوط کرد. او در طول سقوط موفق به خروج از ماشین و به درختی آویزان شد و همین موضوع جانش را از مرگ حتمی نجات داد.

پلیس پس از تصادف در صحنه حاضر شد و امدادگران وارد عمل شدند. آنها صدای فریاد مردی را که کمک می‌خواست، شنیدند. پس از سه ساعت تلاش قربانی نجات یافت و در شرایطی که دست‌وپا می‌زد و قفسه سینه او شکسته بود به بیمارستان انتقال یافت.

انتهای پیام/

راننده ای که پس از سقوط به دره زنده ماند

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار