تبلیغات

شهردار تهران: بهسازی میدان امام خمینی(ره) به‌زودی آغاز می‌شود

شهردار تهران گفت:‌ با توجه به طرح تفصیلی شهرتهران، به‌زودی تغییرات و بهسازی در میدان امام خمینی(ره) آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس پیروز حناچی در مراسم افتتاح میدانگاه هفتم تیر در جمع خبرنگاران گفت: در میدان هفتم تیر هستیم و به مناسبت شهدای هفتم تیر این میدانگاه را افتتاح کردیم.

وی افزود: در این میدان قبلاً یک کارگاه تولید بتن وجود داشت اما تلاش شد تا این مجموعه شده و با ساخت پیاده راه تلاش شد به مردم بازگردانده شود.

حناچی درخصوص‌ میدان امام خمینی هم گفت: این میدان سه دوره تاریخی را پشت سر گذاشته‌ و از جاهای قدیمی تهران است.

شهردار تهران تصریح کرد: برای آن میدان در طرح تفصیلی شهر تهران برنامه هایی دیده شده است که به زودی اقدامات آن آغاز خواهد شد.

وی در خصوص جمع آوری سایر کارگاه ها نیز گفت: کارگاه هایی که لازم نباشد حتما از شهر تهران جمع آوری خواهد شد.

حناچی در خصوص اینکه درباره میزان آلایندگی خودروهای شهری آمار متناقضی داده می شود گفت: سهم آلودگی در شهر تهران ۸۰ درصد مستقیما به سوخت فسیلی برمی‌گردد که از این عدد۴۰ درصد سهم خودروهای شخصی است.

وی افزود: مبنای آمار ما شرکت کنترل کیفیت هوا است که هر ساله آمار خود را ارایه می‌کند.

شهردار تهران در خصوص اینکه شما وعده دادید هر ماه یک قطار به مجموعه متروی تهران اضافه شود در صورتی که رییس شورای شهر می گوید امکان ندارد گفت: ما تدابیری اندیشیده ایم که این مهم را می شود محقق کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار