تبلیغات

فعال سازی بازارچه های مرزی ایران و پاکستان/ مشکلات تجار حل می شود

مبادلات تجاری ایران و پاکستان رو به افزایش استبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شاتا، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره سفر نخست وزیر پاکستان به ایران در اردیبهشت امسال، گفت: در این سفر بهره برداری از فرصت‌های تجاری و اقتصادی طرفین مورد تاکید قرار گرفته و این جلسه در راستای بررسی راهکار‌های موجود برای افزایش مبادلات تجاری برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: فعال سازی بازارچه‌های مرزی و شناسایی و برطرف کردن مشکلات تجار، یکی از همین فرصت‌ها و موارد کارگشا در افزایش مبادلات دو کشور است.

بیشتر بخوانید: بی اطلاعی وزیر صمت از توقف ترخیص خودروهای وارداتی/واردات گوشت با تعرفه صفر ادامه دارد

رحمانی اظهار داشت: بزودی سفری به پاکستان خواهم داشت تا از نزدیک توافقات انجام شده را عملیاتی کنیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تقدیر از پیگیری‌های طرف پاکستانی اظهار کرد: تمایل دو طرف همکاری سازنده تجاری فی مابین است که امیدواریم با تدابیر اتخاذ شده و مشارکت بیشتر بخش خصوصی نتایجی خوبی را در آینده ای نزدیک کسب کنیم.

انتهای پیام/

رحمانی به پاکستان سفر خواهد کرد

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار