تبلیغات

تقسیم کار رسانه‌ای میان ترامپ و ایرانیان فراری مقیم آمریکا برای تهدید ایران

به گزارش افکارنیوز،

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به بازی رسانه ای ترامپ بعد از انهدام پهپاد آمریکایی از سوی ایران اشاره کرد و گفت: پیش از این اتفاق آمریکایی ها مدام پیام هایی از طریق کشورهای حاشیه خلیج فارس می دادند که قرار است برخی نقاط ایران را مورد هدف قرار دهند.

اخبار سیاسی- نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: پیش از این تهدیدها نیز درخواست مذاکره داشتند اما وقتی هوشیاری ملت ایران را دیدند، توییت هایی مبنی بر حمله به ایران منتشر کردند و این اقدام از سوی دولتمردان آمریکایی و همدستان آنها که برخی ایرانیان مقیم آمریکا هستند صورت گرفت.

وی افزود: در حال حاضر تقسیم کاری میان دولتمردان آمریکایی و ایرانیان فراری مقیم آمریکا که دارای رسانه و مخاطب هستند صورت گرفته و با سوءاستفاده ابزاری از فضای مجازی قصد دارند کشورها را نسبت به ایران بدبین کنند که اگر زمانی حمله نظامی نیز صورت گرفت، توجیهی داشته باشند.

ابوترابی ادامه داد: امروز ترامپ به چنان دریوزگی افتاده که وقتی دید جمهوری اسلامی از پیام های تهدیدآمیز مبنی بر حمله  نظامی به ایران نمی هراسد، نگران شده و خودش پیامی صادر کرده که به خاطر حس انسان دوستی بوده است که انهدام پهپاد جاسوسی آمریکاییشان را با حمله به ایران تلافی نکرده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تقسیم کاری که میان رسانه های ایرانی معاند و آمریکایی صورت گرفته در واقع برای ایجاد یک جنگ روانی است و خود ترامپ نیز در این حوزه دست دارد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار