تبلیغات

"حکشتی" خریدار و فروشنده نب

کشتیرانی

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در دوره یک ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 1398، خریدار و فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با سرمایه 16 هزار و 393 میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 خرداد 98 را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به 31 خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده 631 میلیارد و 274 میلیون ریال و ارزش بازار معادل 7 هزار و 582 میلیارد و 594 میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت تغییری نداشت. درحالی که ارزش بازار شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با افزایش 3 هزار و 214میلیارد و 97 میلیون ریال معادل 10 هزار و 796 میلیارد و 691 میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طی دوره یک ماهه منتهی به خورداد ماه خریدار و فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار