تبلیغات

مراجعه روزانه ۱۰۰۰ جانباز و ایثارگر به مراکز درمانی وابسته به بنیاد شهید

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا توکلی رئیس بیمارستان ساسان در مراسم آغاز به کار کلینیک ویژه چند تخصصی جانبازان شیمیایی بیمارستان ساسان که امروز (چهارشنبه پنجم تیرماه) برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس تأکیدات رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، در چند سال اخیر سعی کردیم تا امکانات لازم برای ارائه خدمات با کیفیت به ایثارگران در بیمارستان ساسان که یکی از مراکز درمانی وابسته به بنیاد شهید است را فراهم کنیم، به همین جهت ساختمانی را اخیرا تأسیس کردیم و هدفمان توسعه آن است.

وی افزود: بر اساس آمارهای موجود در سال‌های اخیر مشخص شد که روزانه نزدیک به یک هزار نفر از ایثارگران و خانواده‌های‌شان به این مراکز مراجعه می‌کنند، لذا باید شرایطی را فراهم کنیم که با استانداردهای بین المللی همخوانی داشته باشد.

رئیس بیمارستان ساسان با اشاره به آغاز کار کلینیک تخصصی جانبازان گفت: کلینیک تخصصی جانبازان که یک کلینیک چند تخصصی است با حضور ۳ گروه تخصصی چشم، ریه و پوست ویژه جانبازان شیمیایی با هدف ارائه خدمات مورد نیاز ایثارگران امروز به بهره‌برداری رسید.

توکلی با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران سراسر کشور در این کلینیک پذیرش می‌شوند، تصریح کرد: بنیاد شهید طرح‌های مختلفی را در دست اجرا دارد و همچنین این بنیاد در سال‌های اخیر سعی کرده تا خدمات را در سطح بین المللی در کشور ارائه کند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار