تبلیغات

مورینیو: حضور در نیوکاسل؟ به تیمی نمی‌روم که تنها هدفش حضور در نیمه بالای جدول باشد

ژوزه مورینیو احتمال جانشینی رافائل بنیتس، سرمربی پیشین تیم فوتبال نیوکاسل را رد کرد و آن را برازنده خود ندانست. بنیتس چند پیش اعلام کرد که بعد از دو سال کار در سنت‌جیمز پارک به همکاری خود با این تیم پایان می‌دهد. برخی رسانه‌ها از جمله سان‌اسپورت هم اعلام کرده بودند که مورینیو یکی از گزینه‌های احتمالی جانشینی همتای اسپانیایی‌اش در نیوکاسل است.

به گزارش آی اسپورت، مورینیو از ماه دسامبر که از منچستریونایتد اخراج شد، بیکار بوده اما با این حال او می‌گوید ترجیح می‌دهد که همچنان منتظر پیشنهادی باب طبعش بماند تا اینکه هدایت تیمی را برعهده بگیرد که سقف جاه طلبی‌اش حضور در میانه‌های جدول است.

آقای خاص در گفت‌و‌گو با سایت «Coach Voice» گفت: «تنها چیزی که می‌دانم، چیزی است که نمی‌خواهم. من این را می‌دانم که با هدف قهرمانی کار می‌کنم. با این اوصاف اگر برنده نشوم، آن وقت من، بازیکنان، باشگاه و ساختارها مشکل داریم اما من به دنبال پروژه‌ای هستم که در آن احساس کنم برای بردن بازی می‌کنم.»

مورینیو گفت: «اگر کسی به من یک قرارداد 10 ساله حیرت‌‌آور پیشنهاد بدهد و هدف تیمش هم این باشد که در نیمه بالای جدول بماند، اگر فصل را در جایگاهی مانند هفتم، هشتم یا نهم هم به پایان برسانم، فوق‌العاده بوده است اما من اهل چنین پروژه‌هایی نیستم. این در ذات من نیست. هدف بعدی من جنگیدن برای قهرمانی است.»

سان‌اسپورت که خودش مورینیو را جزو گزینه‌های هدایت نیوکاسل معرفی کرده بود اکنون اعلام کرده که این باشگاه هیچ تماسی به آقای خاص نداشته و فعلاً به استخدام آلن پاردیو، فکر می‌‌کند، همان کسی که سال 2012 به او قراردادی 8 ساله پیشنهاد داد و الان هم در صدر فهرست گزینه‌های جانشینی زاغ‌هاست.

در همین حال گفته می‌شود که بنیتس هیچ اطلاعی از اعلام رسمی خداحافظی‌اش در سایت نیوکاسل نداشته و یکی از دوستانش این خبر را به اطلاع او رسانده و اینکه این مرد اسپانیایی امیدوار بوده که باشگاه یک بار دیگر در هفته جاری برای متقاعد کردن او به ادامه دادن کارش تلاش کند.

رابطه بنیتس و نیوکاسلی‌ها زمانی تیره شد که او با مالک باشگاه مایک اشلی در خصوص نقل و انتقالات باشگاه صحبت و شدیداً ازکم کاری باشگاه در این حوزه ابراز نگرانی کرد. آخرین اخبار حاکی از آن است که او از تیم دالیان ایفانگ چین، پیشنهادی دارد که به موجب آن سالانه 12 میلیون پوند حقوق می‌گیرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار