تبلیغات

ایران پیشگام ترین کشور جهان برای مبارزه با موادمخدر است

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

ایران در صدر کشفیات مواد مخدر در جهان قرار داردسعید منتظرالمهدی سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با پیشگامی ایران در کشفیات مواد مخدر از سایر کشور‌های دیگر اظهار کرد: ایران در حوزه مبارزه و مقابله با مواد مخدر پیشگام است چرا که ۷۵ درصد تریاک و ۶۰ درصد هروئین جهان توسط جمهوری اسلامی ایران کشف می‌شود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران تمام قد در میدان مبارزه با مواد مخدر ایستاده است، به طوری که ۷۰ درصد کشفیات مواد مخدر در همان شهر‌های شرقی کشور یعنی در مبدا صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: کشف بیش از ۸۰۰ تن مواد مخدر در سال ۲۰۱۸

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت:تمام دستگاه‌ها و مردم برای کاهش و پیشگیری از مواد مخدر باید پای کار بیایند چرا که ستاد مبارزه با مواد مخدر به تنهایی نمی‌تواند از این موضوع جلوگیری کند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار