تبلیغات

پای آقای وزیر به انتخاب مربی برای پرسپولیس باز شد!

به گزارش افکارنیوز،

ماسیمو کاررا یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس بود که در سفرش به ترکیه با مسئولان این باشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد اما در نهایت طرفین از نظر مالی به توافق دست پیدا نکردند.

پس از این موضوع یک فرد ایرانی در پیامی به مدیر برنامه‌های کاررا گفته در شهر میلان ایتالیا اقامت دارد و از طرف مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ماموریت دارد تا این مربی را به پرسپولیس ببرد! کاررا در واکنش به این ادعای فرد ایرانی اعلام کرده که مذاکراتش را به صورت مستقیم با مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام داده و به توافق نرسیده‌اند.

اینکه چنین فردی با این ادعا سراغ کاررا رفته و خود را نماینده وزیر ورزش معرفی کرده جای سؤال و تعجب دارد. مازیار ناظمی سخنگو  و مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در این باره گفت: وزارت ورزش به هیچ عنوان در این گونه مسائل و انتخاب سرمربی پرسپولیس و استقلال نقشی نداشته و ندارد. این فردی که با مدیر برنامه‌های کاررا در تماس بوده را نمی‌شناسیم و او ارتباطی به مجموعه وزارت ورزش ندارد.

 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار