تبلیغات

برانکو باید ۱۴ بار به ایران سفرکند تاپولش را بگیرد!

نسخه عربستانی سایت یورو اسپورت در گزارشی عجیب و با محاسبات نادرست از داستان چمدان ۷۰۰ هزار دلاری طلب برانکو نوشت و دلیل اصلی جدایی او از پرسپولیس را تحریم های آمریکا عنوان کرد.

به گزارش شفاف، و به نقل از یورو اسپورت، برانکو ایوانکوویچ با وجود آنکه یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشت، اما سرانجام تصمیم گرفت که از سرخ پوشان جدا شود. برانکو الاهلی عربستان را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد و رسماً با این تیم قرارداد امضا کرد.

یورو اسپورت نسخه عربستان نوشت: دلیل اصلی جدایی برانکو پرداخت نکردن مطالبات مالی او از سوی پرسپولیس است. تحریم‌های آمریکا علیه ایران مانع بزرگی در پرداخت مطالبات برانکو از سوی باشگاه پرسپولیس خواهد بود. برانکو ۷۰۰ هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد. این مربی کروات باید برای دریافت طلب خود به ایران برگردد و این رقم را با یک چمدان از ایران خارج کند، اما او با یک مشکل بزرگ دیگر مواجه شده و آن اینکه قوانین ایران اجازه خروج بیش از ۵۰ هزار دلار را نمی‌دهد و این یعنی برانکو باید برای دریافت رقم بار‌ها به تهران سفر کند!!

در ادامه این گزارش مضحک آمده است که: به نظر می‌رسد که طلب او به باد خواهد رفت! البته نباید فراموش کرد که باشگاه پرسپولیس از الاهلی به فیفا شکایت کرده و بر این باور است که پیوستن این مربی به الاهلی غیر قانونی است.

برانکو باید ۱۴ بار به ایران سفرکند تاپولش را بگیرد!

هوش نویسنده این گزارش، آنقدر ضعیف و پایین بوده که در داستان بافی خود به یک نکته ساده توجه نکرده است که در صورت لزوم دریافت طلب بصورت حضوری، برانکو می تواند با یکبار سفر به تهران این پول را از باشگاه دریاقت کرده و حتی اگر مجبور باشد در اقساط 50هزاردلاری از کشور حارج کند می تواند وکالت این کار را به افراد مختلف یا یک نفر بدهد تا خودش مجبور نباشد طبق ادعا 14مرتیه به تهران برود! در واقع نکته اصلی حضور ایوانکوویچ در تهران برای امضای سند دریافت مطالبات و تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس است و برای انتقال این پول قطعا مشکلی نیست و داستان سرایی نویسنده مطلب به شکل خنده آوری از خیال بافی او حکایت دارد.

سمپاشی و جوسازی رسانه های سعودی علیه ایران تمامی ندارد و آنها که حالا باید منتظر شکایت رسمی پرسپولیس به فیفا باشند ، مدام روی تاثیر تحریم های آمریکا مانور می دهند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار