تبلیغات

رفتار وحشیانه پرستار با بیمار سالخورده! +فیلم

رفتار وحشیانه پرستار با بیمار سالخورده! + فیلم//// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار وحشیانه و غیرانسانی یک پرستار را با یک مرد سالخورده استرالیایی به تصویر می‌کشد. پس از آنکه «نولین هائوسلر»، به رفتار‌های پدر سالخورده خود مشکوک شد اقدام به نصب دوربین مدار بسته در اتاق او کرد. آنچه که توسط دوربین ضبط شد موجب شوک و حیرت این زن جوان شد.

در این ویدئو که مربوط به ۲۰۱۶ است، اما اکنون منتشر شده است مشاهده می‌شود در حالی که پدر ناتوان نولین روی تخت دراز کشیده است این پرستار که هویتش «لوکاس» اعلام شده یک قاشق را به داخل دهان او فرومی‌کند. در این ویدئو این پرستار در حالی که دائماً به اطراف نگاه می‌کند، دست‌های این پیرمرد را گرفته است و یک پارچه را مقابل دهان و بینی او می‌گیرد تا تنفس را برای وی دشوار کند.

نولین این ویدئو را به پلیس تحویل داد تا این پرستار شرور را مورد تعقیب قانونی قرار دهد. این در حالی بود که شرکتی که این پرستار را به استخدام درآورده بود هرگونه سوءرفتار پرسنل خود را رد کرد. در ژوئن سال ۲۰۱۶ لوکاس به اتهام ارتکاب دو جرم در دادگاهی در استرالیا مورد محاکمه قرار گرفت. او مجبور به استعفا از محل کار خود شد و سه هفته بعد برای گذراندن محکومیت ۱۰ ماهه‌اش راهی زندان شد.

انتهای پیام/

دوربین مخفی دست پرستار شروررا رو کرد

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار