تبلیغات

تسریع در روند بازسازی مناطق سیل‌زده/ افزایش تنخواه‌گردان خزانه از 3 به 5.5 درصد بودجه عمومی دولت + سند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هیئت وزیران در جلسه اخیر خود به‌پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و به‌منظور جبران خسارات ناشی از سیل و سایر حوادث غیرمترقبه در سال جاری و به‌استناد ماده (10) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مبنی بر افزایش تا معادل سه درصد تنخواه‌گردان خزانه و نیز تبصره الحاقی به ماده (24) قانون محاسبات عمومی کشور، با افزایش تنخواه‌گردان خزانه از سه درصد به پنج و نیم درصد (بودجه عمومی دولت) با رعایت بند (م) ماده (28) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت موافقت کرد.

مطابق این تصمیم، بانک مرکزی نیز موظف است در اسرع وقت، افزایش تنخواه‌گردان مربوط را در اختیار وزارت امور اقتصادی و دارایی قرار دهد و وزارت‌خانه مذکور می‌بایست متناسب با تخصیص‌های صادره توسط سازمان برنامه و بودجه کشور اقدام نماید.

انتهای پیام/*

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار