تبلیغات

زن بیمار در آتش بیمارستان بزارجان جان باخت+تصاویر

مديركل دفتر مديريت بحران استانداري بوشهر گفت: در حادثه آتش سوزی بيمارستان 17 شهريور شهر برازجان يك زن 70 ساله معلول جان خود را از دست داد.

بیمار در آتش

قاسم قائدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حادثه آتش سوزی بامداد امروز بيمارستان 17 شهريور شهر برازجان اين استان يك زن 70 ساله معلول كه در اين بيمارستان بستري بود، بر اثر سوختگي جان خود را از دست داد.

وی افزود: در زمان آغاز آتش سوزي در اين بيمارستان 13 بيمار بستري بودند كه با كمك نيروهاي بيمارستان، آتش نشانان و امدادگران همه بيماران از ساختمان آتش گرفته خارج و براي پيگيري درمان به بيمارستان شهيد گنجي برازجان منتقل شدند.

 زن بیمار در آتش بیمارستان بزارجان جان باخت

وي اضافه كرد: هم اكنون حال مابقي بيماران انتقالي از بيمارستان 17 شهريور به شهيد گنجي رضايت بخش گزارش شده است.

قائدي بيان كرد: هم اكنون آتش سوزي در بيمارستان 17 شهريور برازجان بطور كامل خاموش شده و نيروهاي مديريت بحران، آتش نشانان و امدادگران در حال پاكسازي محل هستند.

وي يادآورشد: با وجود اينكه نيروهاي آتش نشاني شهرداري برازجان پس از 15 دقيقه از آغاز آتش سوزي در محل حادثه حضور يافته و مشغول خاموش كردن آتش بودند اما به دليل استفاده از پي وي سي بعنوان ديوارپوش دراين بيمارستان حجم آتش سوزي گسترده شده بود و مهار آن سه ساعت طول كشيد.

مديركل دفتر مديريت بحران استانداري بوشهر اظهاركرد: مديريت بحران در اين حادثه بخوبي صورت گرفت و نيروهاي آتش نشان و ستاد مديريت بحران از شهرهاي مختلف استان به كمك همكاران خود در شهر برازجان آمدند و خسارت و تلفات حادثه را به حداقل كاهش دادند.

 زن بیمار در آتش بیمارستان بزارجان جان باخت

قائدي گفت: علت آتش سوزی اتصال برق در مونيتورينگ بخش آي سي يو بوده كه باعث خسارت كلي به بخشهاي آي سي يو، قلب و درمانگاه تخصصي اين بيمارستان شده است.

وي افزود: ميزان خسارت اين حادثه پس از بررسي نهايي كارشناسان برآورد و اعلام خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط:

عکس داغ مراسم ختم زن کشته شده در حادثه آتش‌سوزی جمهوری

تصاویر وحشتناک سقوط دو زن در آتش سوزی ساختمان در تهران

آتش سوزي در مجتمع تجاري نور (+عکس)

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار