تبلیغات

متن علیرام نورایی در مورد د

آکاایران: در ادامه متن علیرام نورایی در مورد دانلود سریال آسپرین را منتشر می کنیم.

به گزارش آکاایران: از آنجایی که زمانی تا پخش قسمت اول سریال آسپرین باقی نمانده ، علیرام نورایی با انتشار متنی از مردم خواست که به جای دانلود سریال آسپرین، آن را خریداری کرده و از کسانی که در این راه زحمت می کشند حمایت نمایند.

,دانلود سریال آسپرین,علیرام نورایی,دانلود کردن سریال آسپرین,[categoriy]

متن علیرام نورایی در مورد دانلود سریال آسپرین · -آکادانلود سریال آسپرین,علیرام نورایی,دانلود کردن سریال آسپرین,سریال آسپرین,بازیگران سریال آسپرین,داستان سریال آسپرین,پخش سریال آسپرین

آکاایران: متن علیرام نورایی در مورد دانلود سریال آسپرین ·

 متن پیام علیرام نورایی به شرح زیر است:

 این یه جستجوى ساده سریال آسپرین توى گوگله!!! هنوز سریال پخش نشده کلى لینک دانلود براش وجود داره !!! شما اسمش رو چى میذارین ؟!!! به نظرتون این مدل رفتار با از دیوار خونه مردم بالا رفتن چقدر فرق داره؟!!! ماه ها یک گروه دارن تلاش میکنن براى تولید این کار یا هر کار دیگه اى که این بلا سرش اومده فرقى نداره بعد یه عده آدم سود جو فقط بخاطر اینکه سایتاشون پر بازدید بشه واز تبلیغات توى سایتاشون پول به جیب بزنن به راحتى چشمشون رو روى همه چى میبندن و لینک دانلود میذارن!!! امیدوارم به سمت این فرهنگ بریم که بجاى حمایت ازاین جور آدمها از کسانى حمایت کنیم که زحمت تهیه و تولید آثار هنرى رو میکشن.

شایان ذکر است قسمت اول سریال آسپرین روز دوشنبه ۲۴ خردادماه ۹۵ در سراسر کشور عرضه خواهد شد.

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار