تبلیغات

هیلاری کلینتون و سلبریتی ها در کنسرت خوانندگان هالیوودی + تصاویر -آکا

,[categoriy]

هیلاری کلینتون و سلبریتی ها در کنسرت خوانندگان هالیوودی + تصاویر -آکاهیلاری کلینتون و سلبریتی ها در کنسرت خوانندگان هالیوودی + تصاویر -آکا

آکاایران: هیلاری کلینتون و سلبریتی ها در کنسرت خوانندگان هالیوودی + تصاویر

آکاایران: هیلاری کلینتون و سلبریتی ها در کنسرت خوانندگان هالیوودی حضور داشتند و هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا به دلیل داشتن مقام و شهرت توانست تعداد زیادی از ستاره های دنیای هالیوود را طرفدار خودش کند.

به گزارش آکاایران: هیلاری کلینتون توانست جمع زیادی از سوپراستارهای هالیوودی را حامی خود کند. هیلاری روز دوشنبه شب در کنسرتی که به منظور جمع آوری پول برگزار شده بود به شمارزیادی از دوستان سلبریتی اش پیوست.

به گزارش سماتک او در این کنسرت که در سالن تئاتر یونانی در پارک گریفیت برگزار شده بود، از مردم امریکا خواست تا در انتخابات شرکت کنند و دونالد ترامپ را در رسیدن به قدرت ناکام بگذارند.

کنسرت مذبور با اجرای خوانندگان مشهوری از جمله جان لجند، ریکی مارتین، کریستینا آگوریلا و استیو واندر برگزار شد و قیمت بلیت های آن از 45دلار تا 5000 دلار متغیر بود.

,[categoriy]

هیلاری کلینتون و بازیگر مشهور ایوا لانگوریا

,[categoriy]

از چپ: کریسی تیجن، جان لجند، ریکی مارتین، ایوا لانگوریا، خواننده مشهور شر، جوآن یوسف در کنسرت جمع آوری کمک هیلاری کلینتون در کالیفرنیا

,[categoriy]

سخنرانی هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا

,[categoriy]

استیو واندر یکی از خوانندگانی بود که در این کنسرت اجرا داشت

,[categoriy]

اجرای خواننده مشهور ریکی مارتین

,[categoriy]

اجرای خواننده مشهور جان لجند

,[categoriy]

تیپ کریسی تیگن در کت و شلوار همرنگ شوهرش جان لجند

,[categoriy]

جمی فاکس و دو دخترش کورین(چپ) و آنالیس

,[categoriy]

عکس بازیگر و آهنگساز جمی فاکس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار