تبلیغات

امیرحسین آرمان از سریال پریا تا ازدواجش در خندوانه

شب گذشته رامبد جوان میزبان امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون بود و با او به گفتگو نشست، در ادامه با جزییات این برنامه با شما هستیم.

آرمان در خصوص سریال «پریا» گفت:خدا را شکر مردم سریال را می بینند و مورد استقبال قرار گرفته است؛ چرا که موضوع HIV اولین بار است که در تلویزیون در قالب یک سریال مطرح می شود. از طرف دیگر، بحث عشق نامتعارف، عوامل گروه و کارگردانی از دلایل اصلی استقبال از این سریال است.امیرحسین آرمان در خندوانهامیرحسین آرمان در خندوانه

بازیگر «یه حبه قند» ادامه داد:سریال «پریا» مهمترین کار من در عرصه بازیگری بود. چالش جدی برای من به وجود آورد و تمام انرژی خود را برای این کار در مدت شش ماه صرف کردم. 


وی در خصوص بازیگر شدن خود عنوان کرد:از ابتدا به خواندن و بازیگری علاقه داشتم. اولین فیلم خود را سال 83 بازی کردم و با سریال «کیمیا» بیشتر شناخته شدم. در مدت 12 سال با تلاش بسیار به هدفم رسیدم.

رامبد جوان در خصوص فعالیت جدیدش سوال کرد:در حال جمع آوری آلبوم موسیقی ام هستم.

در ادامه رامبد جوان و امیرحسین آرمان مسابقه پانتومیم اجرا کردند و جوان برنده این مسابقه شد.

عکس امیرحسین آرمانعکس امیرحسین آرمان در خندوانه

آرمان در پایان درباره زندگی مشترک گفت:ازدواج یک اتفاق و نقطه عطف است که باید زمان آن برسد. برنامه ریزی ندارد و هنوز برای من این اتفاق رخ نداده است.

در پایان برنامه بازیگر «پریا» به درخواست جوان سرود ملی ایران را به همراه تماشاگران خواند.

در بخش دیگر برنامه مهران غفوریان استند آپ کمدی خود را پیرامون خاطرات بازیگران از برخورد با مردم و اتفاقات پیش آماده اجرا کرد.

امیرحسین آرمان از سریال پریا تا ازدواجش در خندوانه

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار