تبلیغات

معتادان خیابانی تهران به «اردوگاه» اعزام می‌شوند

محمدرضا آذرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تفاهم نامه اخیر سازمان زندان‌ها و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در خصوص در اختیار قرار دادن ظرفیت نگهداری معتادان خیابانی توسط این سازمان اظهار کرد: اخیراً تفاهم‌نامه‌ای با سازمان زندان‌ها منعقد و بر اساس آن مقرر شد تا 2400 نفر ظرفیت از اردوگاه ماده 42 فشافویه در اختیار استانداری تهران قرار گیرد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران افزود: ظرفیت در نظر گرفته شده در اردوگاه فشافویه، قرار است برای درمان معتادان متجاهر اختصاص یابد و این ظرفیت به ظرفیت فعلی نگهداری معتادان خیابانی تهران افزوده خواهد شد.

وی گفت: به دنبال انعقاد این تفاهم‌نامه، مبلغ 10 میلیارد ریال از طرف ستاد مبارزه با مواد مخدر به سازمان زندان‌ها به جهت تجهیز این مرکز واگذار شده و پس از تجهیز این اردوگاه، ظرفیت مذکور در اختیار استانداری برای پذیرش معتادان خیابانی قرار خواهد گرفت.

به گفته آذرنیا با اضافه شدن ظرفیت این اردوگاه به ظرفیت فعلی استان تهران، ظرفیت پذیرش پایتخت برای ساماندهی معتادان خیابانی به عدد 9 هزار نفر افزایش می‌یابد و این در حالی است که در شرایط فعلی، 6600 معتاد متجاهر و خیابانی به صورت همزمان در پروسه درمان و ساماندهی قرار دارند و این ظرفیت در سال 93، تنها 250 نفر بود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار