تبلیغات

مرگ عابر پیاده در برخورد با قطار در قرچک

رئیس ایستگاه راه آهن مرکزی شهرستان ورامین گفت: برخورد قطار سراسری تهران – مشهد با عابر پیاده در شهرستان قرچک باعث مرگ وی شد.

عباسعلی سلیمانی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: در این حادثه که عصر شنبه در شهرستان قرچک و در منطقه باقرآباد رخ داد ، یک مرد با قطار برخورد کرد و جان خود را از دست داد.

وی افزود : بر اساس گفته لوکوموتیوران، این فرد به ناگاه خود را زیر چرخ های قطار پرتاب کرد که متأسفانه به طرز دلخراشی جان خود را از دست داد.

وی اظهار کرد: عوامل انتظامی ، اورژانس و راه آهن با اطلاع از این حادثه در محل حاضر و پس از بررسی وضعیت ، جسد متوفی را جهت سیر مراحل قانونی به پزشکی قانونی ارجاع دادند.

راه آهن سراسری تهران مشهد در طول مسیر خود از جنوب شهرستان قرچک عبور کرده و از شهرستان ورامین و جنوب شهرستان پیشوا می گذرد.

عبور راه آهن از مناطق مسکونی هر از چند گاهی باعث بروز حوادثی نظیر برخورد قطار با خودروهای عبوری و عابران پیاده می شود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار