تبلیغات

محاکمه ۴ ایرانی در مصر به اتهام قاچاق مواد مخدر

یک روزنامه مصری در خبری مدعی شد که دادستان استان «البحرالاحمر» این کشور امروز(چهارشنبه) پرونده ۴ ایرانی، ۲ هندی و یک پاکستانی درباره قاچاق مواد مخدر از طریق آب های جنوبی دریای سرخ را به دادگاه کیفری این استان ارجاع داده است.

 به گزارش «شیعه نیوز»، روزنامه «الیوم السابع» با ادعای این موضوع نوشت: متهمان که ۴ ایرانی، ۲ هندی و یک پاکستانی هستند، به اتهام قاچاق ۱۷۱ کیلو هروئین از طریق سواحل جنوبی دریای سرخ در دادگاه کیفری این استان محاکمه می شوند.

به نوشته این روزنامه، نیروی دریایی جنوب دریای سرخ پیش از این مدعی شده بود که یک کامیون حامل مواد مخدر را که دارای محموله ۱۷۱ کیلوگرم هروئین خام بوده، در نزدیکی آب های منطقه برنیس در جنوب دریای سرخ توقیف کرده است.

روزنامه مذکور همچنین افزود: این افراد پس از دستگیری به دادستانی جنوب دریای سرخ تحویل داده شدند که پس از تحقیقات دادستانی، پرونده آنها امروز(چهارشنبه) برای صدور حکم به دادگاه کیفری استان البحرالاحمر ارجاع شده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار