تبلیغات

سرکنسول ایران در هرات: مسئولان امنیتی هرات اسناد مربوط به ایرانی بودن دستگیرشدگان را ارایه کنند

کنسولگری ایران در هرات اعلام کرد: سه نفری که روز سه‌شنبه پلیس هرات گفته است که از اتباع ایرانی هستند و به اتهام انجام حمله‌های تروریستی بازداشت کرده‌ اتباع ایران نیستند.

به گزارش ایسنا، محمود افخمی رشیدی سرکنسول ایران در هرات به رادیو مردم گفته است: اگر مسئولان امنیتی اسنادی را در دست دارند که نشان دهد افراد بازداشت شده شهروند ایران هستند باید ارائه کنند.

هم‌چنین فیض احمد محمدی، مشاور فرهنگی کنسولگری ایران در هرات، در واکنش به اظهارات اخیر مدیر تروریسم فرماندهی امنیتی هرات، مبنی بر دستگیری و بازداشت سه تروریست تبعه ایران گفت: تاکنون هویت این افراد به صورت دقیق تثبیت نشده و خبرهایی که از این دست منتشر شده ادعای واهی است.

منابع محلی ولایت هرات در غرب افغانستان اعلام کردند که سه شهروند ایرانی را به اتهام ترور افراد در شهر هرات بازداشت کرده‌اند.

فضل‌الرحمن خادم، مدیر ضد تروریسم فرماندهی پلیس هرات روز سه‌شنبه ۲۱ دی در یک نشست خبری در هرات گفت که افراد بازداشت شده در ابتدا خود را شهروند افغانستان معرفی کردند.

وی افزود که تحقیقات پلیس نشان داده که این افراد شهروند ایران هستند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار