تبلیغات

شلیک گاز اشک‌آور به سمت دانش‌آموزان ستره

نیروهای امنیتی بحرین صبح امروز با یورش به جزیره «ستره» به سمت دانش‌آموزان یک مدرسه پسرانه گاز اشک‌آور شلیک کردند.

به گزارش «شیعه نیوز»، منابع بحرینی گزارش دادند که نیروهای امنیتی این کشور صبح امروز چهارشنبه به سمت دانش‌آموزان مدرسه «أوال» در جزیره ستره گاز اشک‌آور شلیک کردند که در نتیجه آن یک دانش‌آموز از ناحیه چشم دچار آسیب شدید شد.

طبق گزارش پایگاه مرآة البحرین، فعالان حقوقی تصاویری را از شلیک گاز اشک‌آور توسط نیروهای امنیتی به سمت دانش‌آموزان مدرسه أوال در سایت‌های اجتماعی منتشر کردند اما هنوز علت این اقدام نیروهای امنیتی مشخص نیست.

"ایناس عون" از ناظرین انجمن حقوق بشر بحرین با انتشار عکس این دانش آموز شدت جراحت وی را تأیید و این اقدام را محکوم کرده و همچنین "ریما شعلان" از فعالان حقوق بشر در صفحه توئیتر خود با اشاره به اینکه هیچ دلیل موجهی برای شلیک گاز اشک‌آور به سمت دانش‌آموزان وجود ندارد به وزیر آموزش و پرورش و وزیر کشور نسبت به این اتفاق اعتراض کرده و نوشت : " آیا در حوالی مدرسه حرکت مسلحانه‌ای رخ داده که نیروهای امنیتی اینگونه دانش‌آموزان مدرسه‌ای را سرکوب می‌کنند؟ دانش‌آموزانی که قدرت دفاع از خود را در چنین شرایطی از دست می‌دهند."

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار