تبلیغات

زندگی انسانهای خردمند از نگاه پرویز پرستویی + عکس

پرویز پرستویی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از زنگی انسان های خردمند گفت.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پرویز پرستویی بازیگر و گوینده صاحب‌نام سینما، تئاتر و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از چگونگی زندگی انسانهای خردمند گفت.

وی نوشت:

"آدمهای واقعا خردمند در این جهان طوری زندگی می کنند که انگار هر روز آخرین روز زندگیشان است و باید ضروری ترین کار را انجام دهند. بیشتر آدمها در نوعی بی خبری همیشگی زندگی می کنند. آنها همیشه امیدوارند که چیزی اتفاق بیفتد و زندگیشان را دگرگون کند. آنها هرگز نمی دانند که همه چیز از خودشان آغاز می شود و خود مسئول زندگیشان هستند.


مارک فیشر معتقد است؛ انسانهای فوق العاده، چنان زندگی می کنند که گویی نه تنها زندگی خود بلکه چندین زندگی دیگر را هم درون خود دارند. این است که بعضی از نوابغ از همان کودکی، بلوغ خود را آشکار می کنند. 


فیشر می گوید: دردها و بدبختیها از روی رحمت برایمان فرستاده می شود تا به خود واقعی مان پی ببریم و نیروی واقعی درونمان را بیابیم. شادیهای معمولی نمیگذارد آنها را کشف کنیم. آنهایی که امتحان می شوند آدمهای خوش اقبالی هستند اما وقتی خود واقعی شان را کشف کنند شادی از راه می رسد."

روایت پرستویی از نحوه زندگی خردمند+اینستاپست در حال کار

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار