تبلیغات

حمله به دختر محجبه در رستورانی در لندن

یک دختر محجبه که با دوستانش در یک غذاخوری در حال صرف شام بودند، به خاطر حجابش توسط یکی از مشتریان مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش «شیعه نیوز»، به گفته یک سازمان ضدنژادپرستی در انگلستان، دختر مسلمانی که برای صرف شام به یک غذاخوری در لندن رفته بود، به خاطر حجابش توسط یکی  از مشتریان مورد حمله قرار گرفت.

این دختر مسلمان که با دوستانش در حال صرف غذا بوده است یک دفعه توسط یکی از مشتریان دیگر رستوران متهم به «کشتن مردم» شده و کار از درگیری لفظی گذشته و فرد مهاجم به او حمله می‌کند.

در این حادثه که در یک غذاخوری در محله همراسمیت در غرب لندن رخ داده است، مرد مهاجم کت دختر جوان را گرفته و سپس سعی می‌کند او را کشان کشان از غذاخوری بیرون بیاندازد. کار به جایی می‌رسد که مشتریان دیگر و دوستانش دخالت می‌کنند و کارمندان رستوران مجبور می‌شوند با پلیس تماس بگیرند.

به گفته گروه حقوق بشر «مقاومت در برابر نژادپرستی» این دختر مسلمان از اهالی منچستر بوده است. گروه اکنون قصد دارند در اعتراض به این حادثه تظاهراتی در میدان لیریک در همراسمیت برپا کنند.

گفته می‌شود در پی رفراندوم خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در ماه ژوئن سال گذشته تاکنون درصد بروز حوادث نژادپرستانه و اسلام‌هراسی در این کشور افزایش قابل توجهی نشان می‌دهد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار