تبلیغات

شجاع حرف آخر را درباره پرسپولیس زد

به گزارش افکارنیوز،

پس از خرید سروش رفیعی و سامان نریمان جهان خرید یک مدافع مهم ترین اولویت برانکو ایوانکوویچ در فصل نقل و انتقالات محسوب می شود. سرمربی پرسپولیس زمانی که لیست ورودی های خود را به باشگاه پرسپولیس داده بود نام یک مدافع مرکزی و همین طور یک مدافع چپ در این لیست دیده می شد اما پس از منتفی شدن حضور گزینه دفاع چپ لیست برانکو در پرسپولیس خرید مدافع مرکزی به عنوان مهم ترین اولویت لیست سرخپوشان مدنظر قرار گرفت.

در همین راستا در دو هفته اخیر پرسپولیس مذاکراتی را با شجاع خلیل زاده مدافع سرشناس سپاهان انجام داده بود اما باشگاه سپاهان به هیچ وجه راضی نیست در چنین مقطع حساسی از فصل مدافع ثابت خود را به تیم قدرتمند پرسپولیس واگذار کند. پرسپولیسی ها نیز پس از دریافت چنین سیگنالی به سراغ جذب گزینه عراقی خود سعد ناطق رفتند موضوعی که با واکنش شجاع خلیل زاده نیز همراه بوده است.

طبق شنیده های ما شجاع که شخصا تمایل داشت در نیم فصل راهی پرسپولیس شود در جمع هم تیمی های خود در سپاهان در واکنش به جدی شدن حضور مدافع عراقی در پرسپولیس گفته است: مشخص است انتقال من به پرسپولیس در نیم فصل منتفی شده است. با حضور مدافع عراقی جایی برای من در ترکیب وجود ندارد.

شجاع خلیل زاده در صورت حضور در پرسپولیس موقعیت خود را به عنوان یک مدافع ثابت می بیند اما باتوجه به نزدیک شدن پرسپولیس به مدافع عراقی، شجاع نیز پذیرفته حداقل تا نقل وانتقالات فصل جدید در تابستان حضورش در پرسپولیس منتفی شده خواهد بود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار