تبلیغات

اقبال گردشگران قشم به بوم گردی

پس از راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی در روستاهای قشم بازدید از جاذبه های #تاریخی و #طبیعی #قشم نسبت به بازارها و مراکز تجاری بیشتر شده است.

به گزارش فرینا، مدیرکل میراث فرهنگی قشم گفت: «پس از راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی در روستاهای قشم و معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی این جزیره در رسانه ها، تمایل مسافران به بوم گردی و بازدید از زیبایی های قشم نسبت به بازارها و مراکز تجاری بیشتر شده است.»

محمدامین جعفری حسینی، ادامه داد: «آمار تعداد تردد در اسکله های روستایی در نوروز امسال، از آمار تردد در کل سال گذشته بیشتر است.»

جعفری حسینی با بیان افزایش ماندگاری گردشگر در جزیره افزود: «میزان ماندگاری گردشگر امسال به 4.8 روز رسیده است در حالی که این رقم در سال گذشته تنها 1.8 روز بود.»

به گفته وی در نوروز امسال 17 درصد از گردشگران این جزیره از استان تهران، 14 درصد از خراسان رضوی، 13 درصد از اصفهان، 11 درصد از فارس، 6 درصد از کرمان، 5 درصد از هرمزگان و بقیه از سایر استان های کشور به قشم سفر کردند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار