تبلیغات

رونمایی از سند «اشتغال سبز»

سازمان محیط زیست روز گذشته از سند ملی #اشتغال سبز رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی در مراسم رونمایی از این سند، با بیان اینکه گفتمان محیط زیست امروز یک گفتمان جاافتاده در کشور است، درباره موضوع اشتغال سبز تصریح کرد: «دولت یازدهم تا به حال دو رویکرد در این زمینه دنبال کرده است؛ رویکرد اول به سمت مسوولیت های اجتماعی در این زمینه بوده و مبنا را بر دنبال کردن جهت گیری های ضدفقر و گرایش های زیست محیطی دولتی گذاشته. اما رویکرد دوم، ماهیتا به سمت ایجاد مشاغل سبز است که با کمک این رویکرد به سمت رشد اقتصادی و اشتغال فراگیر و کاهش فقر پیش می رویم.»

معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست نیز در این نشست با تاکید بر رویکرد زیست محیطی دولت یازدهم گفت: «مشاغل سبز یک رویکرد برد-برد برای محیط زیست و اشتغال خواهد بود. به همین جهت به صورت جدی در حال فراهم کردن شرایط ایجاد مشاغل سبز هستیم.»

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار