تبلیغات

رونمایی از سند «اشتغال سبز»

سازمان محیط زیست روز گذشته از سند ملی #اشتغال سبز رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی در مراسم رونمایی از این سند، با بیان اینکه گفتمان محیط زیست امروز یک گفتمان جاافتاده در کشور است، درباره موضوع اشتغال سبز تصریح کرد: «دولت یازدهم تا به حال دو رویکرد در این زمینه دنبال کرده است؛ رویکرد اول به سمت مسوولیت های اجتماعی در این زمینه بوده و مبنا را بر دنبال کردن جهت گیری های ضدفقر و گرایش های زیست محیطی دولتی گذاشته. اما رویکرد دوم، ماهیتا به سمت ایجاد مشاغل سبز است که با کمک این رویکرد به سمت رشد اقتصادی و اشتغال فراگیر و کاهش فقر پیش می رویم.»

معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست نیز در این نشست با تاکید بر رویکرد زیست محیطی دولت یازدهم گفت: «مشاغل سبز یک رویکرد برد-برد برای محیط زیست و اشتغال خواهد بود. به همین جهت به صورت جدی در حال فراهم کردن شرایط ایجاد مشاغل سبز هستیم.»

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار