تبلیغات

حمله ناکام داعش به نیروهای پیشمرگ در طوزخورماتو

شفقنا- حمله تروریست های داعش به خاکریزهای نیروهای پیشمرگ در یکی از مناطق مورد مناقشه دولت مرکزی و اقلیم کردستان در شمال عراق ناکام ماند.

به گزارش «شیعه نیوز»، یک افسر نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان صبح امروز (پنج شنبه) اعلام کرد که این آنها حمله عناصر مسلح وابسته به گروهک تروریستی داعش به خاکریزهای خود در شهرستان «طوز خورماتو» در شمال شرق استان صلاح الدین در شمال این کشور را ناکام گذاشتند.

بر اساس این گزارش، افسر مذکور که نام وی فاش نشده در گفت و گو با شفق نیوز در این باره تاکید کرد که تروریست های داعش با هدف شکست خطوط دفاعی نیروهای پیشمرگ و پیشروی به سوی مرکز شهرستان طوز خورماتو، به خاکریزهای آنها حمله کردند با این حمله آنها ناکام مانده و در جریان درگیری های مسلحانه که دو ساعت به طول انجامید شماری از تروریست ها به هلاکت رسیده و دستگیر شدند.

لازم به ذکر است که شهرستان طوز خورماتو در نزدیکی استان نفت خیز کرکوک از مناطق مورد مناقشه دولت مرکزی عراق و اقلیم کردستان به شمار می آید و ترکمن ها و کردها نیز بیشتر ساکنان آن را تشکیل می دهند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار